İstanbul Su Tesisatçısı

İstanbul Su kaçağı tespiti için yapılan her türlü işlem belli bir sonucu getirmektedir. Ancak kimi zaman yapılan bazı işlemler büyük maddi zararlara neden olmaktadır. Bu işlemler de genellikle eski usul yöntemler ile çalışmakta olan ustaların yapmış oldukları işlerdendir. Çünkü eski usul yöntemler ile çalışmakta olan bu ustalar su kaçak tespitini yapmak için su kaçaklarına neden olan su tesisat borularına ulaşmayı tercih ederdi. Su tesisat boruları da çıplak gözle görülemediğinden tahmin üzerine duvarlar veya fayansları kırılır ve su tesisat borularının tamamına ulaşılırdı. Bu tahminler yüzünden bazen evler harap olmakta idi bazen de binanın tamamı zarar görmekte idi. Ayrıca bu işlemlerin yapılması hem zamansal açıdan, hem maddi açıdan hem de manevi açıdan büyük kayıpları beraberinde getirirdi. Bu yüzden su kaçağı tespiti için dalında uzman olan personellerden yardım almak gereklidir.

su tesisatçısı

Dalında uzman olan istanbul su tesisatçısı personeller su kaçaklarına neden olan su tesisat borularını tahminler üzerine değil teknolojik aletler kullanarak tespit eder. Bu teknolojik aletler kurumsal firmamıza ait olan elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazlarıdır. Bunun yanında uzman personellerimiz su kaçağı tespiti için de akustik ses dinleme ve elektromanyetik su kaçağı bulma robotlarını kullanır. Bu sayede hem su tesisat borularının geçiş noktaları hem de su tesisat borularının arızalanması yüzünden ortaya çıkmış olan su kaçaklarını tespit etme sorunsuz ve masrafsız bir hal almıştır.

İstanbul kurumsal firmamızın dalında uzman olan personelleri su kaçak tespitlerini yapmak için önce elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazını kullanır. Bu teknolojik cihazın başı bir yere bağlanır ve işleme başlanır. İşlem sırasında teknolojik cihaz su tesisat borularının geçiş noktalarını ve tam olarak nerede olduklarını belirler. Daha sonra akustik ses dinleme cihazı ile elektromanyetik su kaçağı bulma dedektörü kullanılarak su kaçaklarının ana kaynağı tespit edilir. Tespit işleminden sonra su kaçakları önlenir ve size sorun olan ve size sorun yaratan her türlü etken tamamı ile ortadan kaldırılır. Gelişen teknoloji ile artık su kaçağı tespiti yapmak çok kolay bir hal aldı.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s