Su Kaçağı Var

su kaçağı tespitiEvinizde ve ya iş yerlerinizde temiz su tesisatınızda ve ya pis su gider hattınızda su kaçağı var sorunlar her an karşımıza çıkabilir. Eskiyen boru hatları su aşındırması ile kaçak gibi sorunlar oluştururken yanlış yapılan müdahaleler ile hasar gören su boruları sorunları daha da büyüterek işin içinden çıkamamanıza neden olur.

Bu durumlarda evinizde ve ya iş yerinizde su boruları patlayabilir mekânlarınız sular altında kalarak eşyalarınız kullanılmaz hale gelir.

Aslında başında önemsiz diye dikkat etmediğimiz bu sorunlar sizlerde büyük ekonomik sıkıntı yaşatır.

Bu nedenle sorunları ilk fark ettiğiniz an uzman kadrolar ile çalışan kurumsal firmalar ile iletişime geçmeniz sizler için oldukça yararlı olacaktır. Uzman kadrolar ile su kaçağı problemleri ortadan kaldıran firmalar gelişmiş teknolojik cihazları ile en üst düzey hizmet verir.

su kaçağıElektromanyetik akustik dinleme cihazları ve elektromanyetik su tesisat ve boru kaçakları bulma cihazları ile ses dalgalarını kullanarak sorunları noktasal olarak bulur.

Pis su gider hattınızda oluşan su kaçakları içinde kameralı robotlar kullanarak sorunlarınız hem dinleme hem görüntüleme seçenekleri ile sorunsuz bir şekilde tamamlanmış olur. Su kaçağı sorunlarına karşı yapılabilecek en doğru yöntemleri kullanan kurumsal firmalar sizleri büyük bir sıkıntıdan saatler içerisinde kurtarır.

Diğer yapılan işlemler ile kıyasladığımız zaman teknolojik cihazlar ile yapılan müdahale sizlere hem maddi anlamda hem de süre açısından kolaylık sağlayacaktır. Uzayıp süren ve oldukça fazla sizlere tadilat işlemleri çıkartan eski yöntemlerle yapılan çalışmalar sonucu farklı birçok daha sorunlar ile karşılaşıyordunuz.

Hem sinirleriniz geriliyor hem de maddi anlamda büyük zarara uğruyordunuz. Ama gelişmiş bir müdahale seçenekleri ile hizmet veren firmalarımız sayesinde bu tür sıkıntılı anlar yaşamazsınız. Özel elektro akustik cihazlarımız ses dalgalarını kontrol ederek çıkan farklı sesleri nerede olursa olsun fark ederek uzman kadrolarımızın kulaklıklarına iletir.

su sızıntısıDaha sonra noktasal olarak su sızıntısı olan bölge tespit edilirken dikkatli bir şekilde o bölge açılarak onarım işlemleri başlatılır. Onarım çalışmalarını hızlı bir şekilde sonuçlandıran uzman firma çalışanlarımız sorunsuz bir şekilde işlemlerin bitmesine olanak sağlar.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s