Kaçak Su Nasıl Bulunur

kaçak su bulmaKaçak su bulma işlemleri bundan birkaç yıl öncesine kadar kırıp dökmeden neredeyse imkânsızdı. Sadece fark edilebilen duvarların dışında kalan su kaçaklarına karşı çözümler sağlanırken duvarların içinde kalan temiz su borularında oluşan su kaçakları sızıntıları kırmadan bulunamıyordu. Ama artık günümüz modern çağda bu tür sorunlarında ömrü kısalıyor. Teknoloji harikası olan cihazlar ile su kaçakları hızlı bir şekilde tespit edilirken onarımı da bir o kadar hızlı bir şekilde yapılıyor. Kurumsal firmalar elektro akustik ses dinleme cihazları ve robot kameraları ile sorunlara müdahale ederken kesin çözümler sağlar. Bu cihazlarımız sayesinde hem temiz su borularında oluşan su kaçakları hem de pis su gider borularında oluşan su kaçakları çok geçmeden kısa sürede ortadan kaldırılır.

Tesisata su kaçağı problemleri yaşamaya başladığınız zaman bunu farklı bir şekilde görmeye başlarız. Su kaçakları betonların suyu emme özelliği ile farklı noktalarda kendini gösterebilirken bizler bu konuda yanılgıya düşerek hatalı işlemler yapabiliriz. Bu sebeple sorunun tespiti kesin olmalıdır. Su tesisatında kaçak oluşumları başlayınca en basit olarak alt kat komşumuzda ve ya kimse yoksa bodrum katın duvarlarında su damlaları oluşur. Buna bağlı olarak da dökülmeler sararmalar oluşarak evleri bertaraf eder. Bunun dışında su faturalarınız hızlı bir şekilde artarak maddi anlamda sıkıntı anlar yaşayabilirsiniz.

su kaçağı bulmaSorunlara çok geçmeden müdahale ederek kesin çözümler sağlayan kişi ve ya firmalar ile çalışmak doğal olarak tercih edilmesi gereken çözüm yoludur. Ama bu ad altında hizmet verip işlemlerinizi tekrar esli vurdulu kırdılı yöntemler ile yapan kişiler ile karşılaşmanız içten bile değildir. Bu nedenle daima bu cihazların varlığını işlemlerin nasıl yapılacağını mutlaka sorun. Aksi takdirde kırıp dökme işlemler sonucunda farklı birçok nokta kırılarak tadilat masrafları sizlere yüklenir.

Kurumsal firmamızda ise bu cihazlar ile bu cihazları kullanan tecrübeli deneyimli ekiplerimiz çok geçmeden kısa sürede yanınızda olarak tespit ve onarım işlemlerini başlatır. Duvarların dışında cihazlarımız su kaçaklarını ses dalgası dinleme yöntemleri ile çok geçmeden tespit ederken kulaklıklar yardımı ile uzman ekiplerimize bildirir. Bu saatten sonra onarım çalışmalarına başlayan çalışanlarımız kaçak su bulma işlemlerini bitirir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s