Gider Açma

gider açmaEvlerimizde ve iş yerlerimizde giderlere attığımız yemek artıkları, peçeteler, temizlik suları, temizlik bezleri veya saç ve sakal kıllarından dolayı giderlerimiz tıkanmaktadır. Giderlere atılan bu maddeler zamanla gider borusunda tabakalar ve tortular oluşturur. Gider borusuna atılan bu maddelerden dolayı oluşan tabakalar ve tortular zamanla gider borusunun tıkanmasına sebep olur.

Gider borusunun tıkanmasına halk arasında bazı klasik çözümler üretildiyse de bunlar kesin çözüm olamamıştır. Bu sebepten dolayı gider açma gibi sorunları profesyonel bir şekilde çözen firmalar kurulmuştur. Firmamızın uzman ve deneyimli personelleri sayesinde bu gibi sorunlarınız daha kesin bir şekilde çözüme kavuşturulur.

Firmamız bünyesinde çalışan uzman personeller gider açma sorunu konusunda öncelikli izleyecekleri yol sorunun ana kaynağını tespit etmek olacaktır. Firmamız personelleri tarafından giderde tıkanıklığa sebep olan yeri tespit etmek için firmamızın gelişmiş teknolojik yapıda olan kamera ile görüntü alma yöntemi kullanılır. Giderde olan sorun kamera ile görüntü alma yöntemi ile tespit edildikten sonra giderde olan sorunu çözmek için firmamız personelleri tarafından uygun çözüm aranır.

lavabo gideri açmaFirmamız personelleri tarafından tuvalet gideri tıkanıklığa sebep olan tabakalar ve tortular parçalanmak için firmamızın gelişmiş teknolojik bir yapıda olan çelik helezon yaylı robot adlı ürünü kullanılır. Firmamızın bu ürünü ile giderlerinize hiçbir şekilde zarar vermeden sorununuz çözülecektir. Çelik helezon yaylı robot ile giderde meydana gelen tabakalar ve tortular parçalara ayrılır. Giderde bulunan bu tabakalar ve tortular parçalandıktan sonra  su ile giderde bulunan bu parçalar kanalizasyona dökülür.

Banyo Giderinizin tıkanmasına sebep olan bu tabakalar ve tortular parçalanması ile gideriniz açılmış bulunacaktır. Firmamızın kullandığı bu teknolojik aletler sayesinde giderinizi açmak için hiçbir şekilde kırma ve dökme işlemi gerçekleşmemiş olacaktır. Giderin açılmasında kırma ve dökme işleminin kullanılmaması sizler için daha az masraf ve daha az zahmet teşkil etmektedir. Oysa eski klasik yöntemler olan demir çubuk veya basınçlı su pompası gibi cisimler veya tuz ruhu, kezzap gibi kimyasal maddeleri kullanmak gider borularınıza zarar vereceğinde dolayı daha pahalıya mal olacaktır. Bu yüzden bu gibi sorunlarda uzman firmalarla çalışmak daha doğru bir tercih olacaktır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s